Skuteczne pozycjonowanie stron oraz kampanie AdWords

Zanim zdecydujemy się na współpracę z daną firmą ustalimy jakie są Twoje oczekiwania oraz określimy szansę na ich realizację.

Wieloetapowy plan działania nastawiony na sukces Twojej firmy

Z racji tego, że większość osób z naszego zespołu również prowadzi sklepy online – jak nikt inny znamy potrzeby osób prowadzących własną firmę. Kontaktując się z naszymi klientami staramy się zadbać o to, aby wszystkie czynności były dla Ciebie zrozumiałe. Każdy z nas był kiedyś osobą, która nie znała rozwinięcia skrótu SEO lub SEM, więc staramy się unikać skomplikowanych, technicznych zwrotów.

Przejrzysta umowa bez zdań pisanych drobnym drukiem

Zanim zdecydowaliśmy się poszerzyć swoja ofertę o usługi z zakresu pozycjonowania dokładnie przeanalizowaliśmy oferty naszej konkurencji. 6 miesięczne okresy wypowiedzenia, niejasne zasady współpracy oraz brak informacji na temat mierzalności efektów – to naszym zdaniem największe minusy firm z tej branży. Oferta, którą dla Ciebie przygotowaliśmy jest prosta i zrozumiała nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z pozycjonowaniem stron. Na początku naszej współpracy ustalamy zakres naszych działać oraz terminy ich wykonania. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszej współpracy – możesz wypowiedzieć naszą umowę z zachowaniem jedynie 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.