Oklejenia aut firmowych, samochodów ciężarowych oraz aut prywatnych

W naszym zespole mamy mechanika samochodowego, który po latach pracy w warsztacie postanowił realizować swoją pasję związaną z grafiką. To właśnie on tworzy autorskie projekty oklejenia aut.

Służbowe samochody z logo Twojej firmy

Wciąż zastanawiamy się nad tym dlaczego tak wiele firm mimo posiadania firmowych aut nie wykorzystuje potencjału jaki drzemie w tej formie reklamy. No cóż… być może problemem jest brak możliwości wcześniejszej oceny projektu? U nas nie musisz się o to martwić! Przygotujemy wizualizację, która pokaże efekt finalny naszej współpracy. To jeszcze nie koniec… po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu możemy zająć się również jego realizacją przy współpracy z naszym zaprzyjaźnionym warsztatem.

Logo Twojej firmy na ciągniku siodłowym ciężarówki

Jeśli prowadzisz firmę transportową to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta reklamy na samochodach ciężarowych, dzięki której nazwa Twojej firmy będzie zawsze w centrum uwagi.

Oklejanie samochodów osobowych – projekt graficzny

Maska samochodu z bohaterem Twojego ulubionego komiksu? Dla nas to nie problem! Jeśli chcesz, aby Twój samochód odzwierciedlał Twoją osobowość – pomożemy Ci w realizacji tego marzenia.