Kompleksowa obsługa sklepów online – od projektu strony, poprzez reklamę aż do kampanii AdWords

Na placach u rąk policzyć można sklepy stacjonarne, które nie mają swojej wersji online. E-commerce to wymóg dla firm, które chcą utrzymać się na rynku. Wiele osób ma pomysł na biznes do którego realizacji potrzebny jest sklep online. Ty jesteś już o krok dalej – swoje plany wcielasz w życie decydując się na otwarcie sklepu online. Jeśli na drodze do realizacji Twoich marzeń o sklepie stoi brak technicznej wiedzy oraz umiejętności związanych z tworzeniem i pozycjonowanie stron – nasza oferta jest dla Ciebie.

Tworzenie sklepów online w oparciu o CMS typu PrestaShop, Woocomerce oraz Shopper

W zależności od wielkości sklepu naszym klientom proponujemy stworzenie sklepu internetowego opartego na popularnych systemach CMS, które można wykorzystać również do codziennej pracy związanej z zarządzaniem zamówieniami.

Pozycjonowanie sklepów online

W przypadku sklepów online stworzenie funkcjonalnej witryny to dopiero połowa sukcesu. Kolejnym etapem powinny być działania z zakresu SEO oraz SEM. Tworząc sklepy internetowe dbamy o to, aby były zoptymalizowane według wymogów wyszukiwarek, dzięki czemu po skończeniu prac nad stroną możemy zacząć proces pozycjonowania.

Płatne kampanie w Google Ads (dawniej zwane AdWords) to narzędzie dające wiele możliwości, jednak tylko wówczas, gdy wiemy jak się nim posługiwać. Rozpoczynając kampanię wspólnie z klientem ustalamy jej cel oraz budżet. Największym plusem tego rozwiązania jest fakt, iż efekty kampanii można zmierzyć. Co miesiąc otrzymasz od nas raport z naszych działań w Google Ads, dzięki czemu możesz mieć wszystko pod kontrolą.
Kampanie reklamowe to nie koniec tego, co możemy Ci zaproponować. Poprowadzimy również Twój profil w mediach społecznościowych, dzięki czemu wzmocnisz swoje relacje z klientami, którzy nawet podczas porannej kawy będą mogli być w kontakcie z Twoją witryną.
Zlecając nam stworzenie sklepu online otrzymujesz:
– SEO Copywriting, czyli opisy na stronę główną oraz dla stron kategorii i produktów. Tworząc opisy produktów dbamy o to, aby uniknąć duplicate content
– Zdjęcia produktów do sklepu online, które spełniają również wymagania związane z Google Merchant Center
– Integrację sklepu z narzędziami przydatnymi w śledzeniu konwersji oraz ruchu na stronie
– Pełną optymalizację sklepu pod SEO
– stworzenie konta w Google Ads wraz z pierwszą kampanią
– stworzenie fanpage na fb oraz firmowego konta na Instagramie